CHATA V CENTRE  SLOVENSKÉHO RAJA

Ideálny východiskový bod pre každú túru.

O chate Stefani

Srdečne Vás pozývame na dovolenku do Slovenského raja, kde Vám v rekreačnej oblasti Čingov radi poskytneme ubytovanie v našej Chate Stefani. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu. Výborná východisková poloha priamo na rázcestí turistických trás je ako stvorená na dovolenku plnú aktívneho odpočinku a nezabudnuteľných zážitkov. Navyše, v bezprostrednej blízkosti nájdete okrem prírodných krás i množstvo športovo-zábavných atrakcií. Radi u nás privítame všetky rodiny s deťmi, zanietených turistov, cyklistov i tých, ktorí si vybrali náš najkrajší národný park za svoju dovolenkovú destináciu. Svojou veľkosťou a vybavenosťou je chata vhodná aj na rodinné oslavy či firemné akcie.

Počas celého roka Vám radi prenajmeme chatu s celkovou kapacitou 24 pevných lôžok a 4 prísteliek. Prízemie tvorí veľká plne vybavená kuchyňa a priestranná spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným posedením, televízorom a hudobnou vežou. Pri príprave Vašich obľúbených jedál Vám pomôže varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička. Nechýba ani kávovar a umývačka riadu. 

Nočná časť pozostáva zo štyroch rodinných izieb a dvoch 3-lôžkových spální s balkónmi. Pokojný a ničím nerušený spánok Vám zaistia manželské postele, samostatné lôžka, pohodlné pohovky a rozkladacie postele. V prípade, že k nám zavítate s malým dieťatkom radi Vám zapožičiame detskú postieľku a detskú jedálenskú stoličku. Osviežiť sa môžete v kúpeľniach so sprchovacími kútmi a toaletami. Spojenie s okolitým svetom Vám zaistí WiFi pripojenie na internet.

Voľné chvíle a pekné slnečné počasie si vychutnáte na terase s vonkajším posedením. Vyťažte zo svojho pobytu maximum a zorganizujte si s rodinou a priateľmi poriadnu opekačku! Na prípravu pečených dobrôt z mäsa a zeleniny využite gril. Chlapi si môžu navariť pravý kotlíkový guláš. Priestranný pozemok je ako stvorený na loptové hry i petangue či bedminton. Vnútri si môžete zahrať priateľský turnaj v stolnom futbale. Vaše bicykle a detské odrážadlá si bezpečne uložíte v technickej miestnosti. Po dohode si pobyt u nás užije aj Váš štvornohý domáci maznáčik. Parkovanie je zabezpečené neďaleko priamo chaty.

Veríme, že Vám krásy Národného parku Slovenský raj učarujú a domov sa vrátite s množstvom milých spomienok. Do skorého videnia v Chate Stefani!

Rekreačné možnosti

Jazda na koni, vyhliadkové lety, požičovňa bicyklov, ponuka služieb horského vodcu, pestré možnosti na turistiku, vysokohorská turistika, cykloturistika, zlaňovanie. 

Kúpaliská v okoli

Termálne kúpalisko Vrbov, Aquapark Poprad, kúpalisko a krytá plaváreň Spišská Nová Ves, sauna, masáže. 

Atrakcie v okolí

ZOO Spišská Nová Ves, Spišský hrad, Spišské Podhradie, Levoča, Kežmarok – gotická cesta, Demänovská jaskyňa, Markušovský zámok Dardanely. 

Stravovanie

Pre skupinové pobyty je možnosť stravovania v blízkej reštaurácii v Penzióne Lesnica.

Vlastnú stravu si môžete pripraviť v priestrannej kuchyni so stolovaním. Kuchyňa má vlastnú toaletu, dva elektrické sporáky, elektrické rúry, štyri chladničky, samostatnú mrazničku, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu a kávovar na zrnkovú kávu. 

 
Vybavenie kuchyne

2x elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, teplá a studená voda, 4x chladnička, kompletné vybavenie s inventárom